Oferta

Potrzebujesz strony lub sklepu?

Chętnie pomogę!

Tworzeniem stron i sklepów internetowych zajmuję się zawodowo. Do każdego nowego zlecenia podchodzę z dużym entuzjazmem. Najbardziej zależy mi na zadowoleniu moich Klientów. Staram się, aby końcowy efekt był zgodny z ich oczekiwaniami. Podczas współpracy bardzo dbam o miłą atmosferę. Sądzę, że z tego właśnie powodu mam duże grono zadowolonych Klientów, którzy do mnie wracają 🙂

Zapewniam pełne wsparcie

Na każdym etapie współpracy

Decydując się na współpracę ze mną, możesz mieć pewność, że nie zostawię Cię z niedokończonym projektem. Zawsze poważnie traktuję moich Klientów i wykonuję swoją pracę od początku do końca. Jeśli po drodze przytrafiają się przeciwności, za każdym razem staram się je rozwiązać. Na pewno nigdy nie porzucam swoich projektów.

Mam duże doświadczenie

W tworzeniu stron i sklepów

Od września 2018 roku prowadzę działalność gospodarczą. Na każdą wykonaną usługę wystawiam fakturę. Wcześniej też zajmowałam się tworzeniem stron i sklepów, jednak jako freelancer.

Zobacz co mogę

Dla Ciebie zrobić

Strona internetowa

Wykonam dla Ciebie nowoczesną i responsywną stronę na indywidualnym motywie. Podeślij linki do stron które Ci się podobają. Twoja nowa strona będzie w podobnym klimacie! 🙂

Sklep internetowy

Szukasz prostego w obsłudze sklepu internetowego? Jeśli tak, to świetnie trafiłaś/eś. Zamawiając u mnie sklep, otrzymasz wysoce funkcjonalne narzędzie do sprzedaży online.

Platforma kursów

Masz wiedzę w jakieś dziedzinie? Zacznij już dziś zarabiać na tworzeniu kursów online! Specjalnie dla Ciebie przygotuję skrojoną na miarę stronę, która pomoże Ci w zarabianiu.

Konsultacje online

Jesteś typem samouka i samodzielnie tworzysz swoją stronę? Jeśli natrafiłaś/eś na problem lub masz wątpliwości, umów się ze mną na konsultacje online. Postaram się pomóc!

Chcesz stronę lub sklep internetowy?

Prześlij opis projektu, główne jego założenia, a także jaki chcesz osiągnąć cel. Na tej podstawie przygotuję dla Ciebie bezpłatną i niezobowiązującą wycenę.